fbpx

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності постачальника послуг приділяє велику увагу захисту персональних даних своїх користувачів. Користувачі мережі сторінок постачальника послуг можуть переглядати сторінки сайту не повідомляючи про себе ніяких персональних даних. Однак, для надання послуг, пов’язаних з купівлею товарів, представлених на наших веб-сторінках, нам потрібні Ваші контактні дані для того, щоб ми могли зв’язатися з Вами, підтвердити замовлення і доставити Вам замовлений товар. Ваші персональні дані ми не передаємо третім особам і захищаємо їх конфіденційність.

0. Загальні положення

1.1 Дана політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних Користувача. Персональні дані Користувача ми отримуємо від Користувача при оформленні замовлення шляхом прямого усного чи письмового діалогу з Користувачем, при оформленні замовлення за телефонами, і при заповненні контактної форми самим Користувачем. Персональні дані Користувача заповнюються Користувачем (при оформленні замовлення шляхом контактної форми). Обов’язкова для надання послуги інформація позначена спеціальним чином. Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

1.2 Доступ до персональних даних Користувача мережі сторінок постачальника послуг мають лише співробітники постачальника послуг та той зареєстрований рекламний посередник, чиїми зусиллями до відома Користувача була доведена попередня інформація про продукцію представлену на сторінках постачальника послуг, що в подальшому призвело до замовлення та отримання персональних даних.

1.3 Конфіденційність персональних даних — обов’язкова умова для дотримання магазином доступу до персональних даних Користувача, з вимогою не допускати їх поширення без згоди Користувача або наявності іншої законної підстави.

1.4 Використання Користувачем сайту мережі сторінок постачальника послуг означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

1.5 У випадку незгоди з умовами Політики Користувач повинен припинити використання будь-яким сайтом мережі сторінок постачальника послуг.

1.6 Ця Політика застосовується тільки до мережі сторінок постачальника послуг. Постачальник послуг не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти по посиланнях, доступним на сайті постачальника послуг.

1.7 Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем мережі сторінок постачальника послуг

1.8 Користувач визнає, що в разі недбалого ставлення самим Користувачем до безпечного зберігання даних автоматичного заповнення контактних форм, що дає доступ до його персональних даних, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису, персональним і іншими даними Користувача. Постачальник послуг не несе відповідальність за збитки завдані таким доступом. Ми рекомендуємо Користувачам користуватись вбудованими антивірусами та не використовувати підозрілі посилання, що вимагають скачування программ на диск персонального комп’ютеру, або вимагають інформацію відмінну від тої, що необхідна виключно для успішної обробки замовлення товару.

0. Персональні дані

2.1 Постачальника послуг збирає персональні дані, а саме: ім’я, прізвище, по-батькові, контактний телефон, адреса електронної пошти, адреса для доставки. Також, ми можемо уточнити і отримати від Вас цю інформацію по телефону.

2.2 Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

2.3 Постачальник послуг збирає IP-адреси користувачів виключно для цілей виконання положень внутрішньої безпеки постачальника послуг.

0. Цілі збору і обробки персональних даних користувачів

3.1 Постачальник послуг збирає і зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання послуг з продажу і доставки замовлених Вами товарів.

3.2 Постачальник послуг збирає дані для зв’язку з Користувачем, в тому числі подання відповідного повідомлення про надання послуги, інформування Користувача про наявність товару, підтвердження замовлення, доставки замовлених Користувачем товарів, а також для обробки запитів і заявок від Користувача.

3.3 Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом.

0. Умови надання доступу до бази даних

4.1 Ми не передаємо персональні дані Користувача третім особам, що не визначені пунктом 1.2, крім випадків визначених законодавством України.

4.2 Розкриття персональних даних Користувача проводиться при замовленні Користувачем товарів на сторінках постачальника послуг. Зокрема Користувач погоджується з тим, що постачальник послуг має право передавати персональні дані кур’єрським службам, організаціям поштового зв’язку, операторам електрозв’язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на сторінках постачальника послуг, включаючи доставку Товару.

4.3 При втраті або розголошенні персональних даних Постачальник послуг інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.

4.4 Постачальник послуг приймає необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

0. Зміна Користувачем персональної інформації

5.1 Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити, видалити) надану їм персональну інформацію або її частину при прямому письмовому чи усному діалозі з оператором зв’язку Постачальника послуг.

0. Зміна Політики конфіденційності

6.1 Ми маємо право змінити умови Політики конфіденційності. У такому випадку, ми замінимо версію документа на сторінці «Політика конфіденційності». Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про те, як Постачальник послуг захищає персональні дані своїх користувачів.

0. Зворотній зв’язок. Питання та пропозиції

7.1 Всі пропозиції або питання поп приводу цієї Політики слід повідомляти в службу підтримки користувачів Постачальника послуг при прямому письмовому чи усному діалозі з оператором зв’язку Постачальника послуг.

Корзина
В корзине нет никаких продуктов!
Подытог
0.00 грн.
Итого
0.00 грн.
Продолжить покупки
0